סטודיו M המושבות
גוונים בקו - gvanim bekav
עמיקם בר-גרמא, אמן
חזרה

חוגים לציור ורישום - סטודיו M המושבות

באשר לחוגי הלימוד, קיימות החטיבות הבאות:


חוג למבוגרים

החוג למבוגרים מיועד למתחילים, מתקדמים ועצמאים.

החוג לציור ורישום מקנה למשתתף לימוד רישום וציור בצבע ברמה הגבוהה ביותר תוך פרק הזמן הקצר ביותר.

עמיקם בר גרמא פיתח שיטת הוראה לרישום למתחילים ומתקדמים המקנות למשתתף יכולת להגיע לרישום וליצור את שפת הרישום המתאימה לו.

הגישה בהוראת הציור והרישום מעמיקה ביותר ועוסקת בכל ההיבטים המרכיבים את היצירה הפלסטית, בגישה אקדמית גבוהה ביותר המקנה למשתתפ/ת את היכולת להבין יצירות אמנות ואת מכלול מרכיבי היצירה מנקודת מבטו של הצופה.

המשתתפ/ת יכול לבחור לעבוד בצבעי שמן, אקריליק, גואש, אקווארל, צבעי עפרון וכו', בכל הסגנונות מסגנון היפר ריאליסטי, סגנון אקספרסיבי (הבעתי) ועד המופשט.

החוג מקנה לכל משתתף את היכולת להבחין ביצירתו ובשפת הציור שלו, על פי נטייתו הטבעית, את הקשר לזרמים באמנות תוך הבנה של התפתחות זרם זה.

שיטה זו של עמיקם בר גרמא מקנה אופי של לימוד יחידני במסגרת קבוצה, כלומר, עבודת מורה, מנחה, מול כל משתתף בנפרד. השיטה מאפשרת התפתחות אישית לרמה הגבוהה ביותר.

הלימוד באוירה נעימה בקבוצות קטנות.

רבים המשתתפים בחוגים של עמיקם בר גרמא - גוונים בקו שהפכו להיות אמנים עצמאיים, בוגר אקדמיות לאמנות, ועורכים תערוכות במסגרתה של הגלריה לאמנות הצמודה לסטודיו.

ראה עבודות תלמידים

החוג מוכר לגמול השתלמות

חוגים לציור ורישום


חוג לנוער

בדרך כלל לנוער העוסק בקו וצבע, קיימת סקרנות ויכולת לצפות בטבע ובבני אדם באופן מעמיק, אין ספק שיכולת זו מסייעת בתחומים אקדמיים שונים להגיע למצויינות.

מצויינות ומימוש פוטנציאל הן מילות המפתח.

בחוג ישולבו נערים/ות בקבוצת גיל קרובה מתקופת החטיבה התחתונה.

החוג ימצא את היכולות של המשתתפ/ת ויכוון לשפה המתאימה של התלמיד, תוך התייחסות לדרישתו של התלמיד לבטא את עצמו בכל החומרים, בכל הסגנונות.

עמיקם בר גרמא פיתח במשך השנים שיטות הוראה ללימוד הרישום ברמה הגבוהה ביותר, בפרק זמן הקצר ביותר, תוך התאמת המשתתף לסגנונות האמנות.
הגישה היא גישה אקסטרנית מהירה.

המשתתף הצעיר/ה יקבל רקע מעמיק ביותר על התפתחות האמנות וביטויים שונים בשפת האמנות על מנת שיקשור בקשר אקדמי את יכולות הביטוי העצמי שלו לזרם זה או אחר באמנות.

לימוד הרישום בחומרים מגוונים - גרפיט, סנגווין, פחם, כלים טבעיים וכן עבודה בסגנון הקאליגראפי.

המשתתפ/ת ילמד לעבוד בצבעי שמן, אקריליק, גואש, אקווארל, בכל הסגנונות ובכל הטכניקות.

האוירה בחוג לנוער הינה נעימה ביותר ומאופיינת בגישה אקדמית מצד אחד, ושמחת יצירה מצד אחר.

עמיקם בר גרמא התמחה בעבודה עם נוער בבתי ספר תיכון, חטיבות הביניים והיסודי בכפר סבא, וזכה להערכה רבה על עבודתו ממר אביגדור קירשנר, המנהל המיתולוגי של תיכון כצנלסון כפר סבא, וממנהלי בתי ספר רבים אחרים.

ראה עבודות תלמידים

חוגים לציור ורישום


כיתות אמן

באתר מוצגים רק חלק קטן מהאמנים שפעלו במסגרת הסדנאות של עמיקם בר גרמא. האמנים - ריקי הלפר, בינה צ'יזיק, גיטה אדלשטיין, שלומית איצקין הינן קומץ נבחר של אמנים עצמאיים שערכו תערוכות בארץ וברחבי העולם והתמחו בסטודיו גוונים בקו - חוג לציור - של עמיקם בר גרמא.

בכיתת אמן משתתפים בוגרי/ות בצלאל, בוגרי/ת המדרשה לאמנות, ומוסדות שונים בארץ ובעולם, וכן יוצרים/ות, שהתמחו במשך שנים בסדנאות של אמנים אחרים והגיעו ליצור בשפה עצמאית בקו וצבע.

מטרת כיתת אמן לתת למשתתף אפשרות לפתח את יכולותיו לרמה גבוהה בשני תחומים: פיתוח יכולות טכניות ברמה הגבוהה ביותר בתחום בו בחר ופיתוח היכולת ליצור לתוך מסגרת שתוביל אותו/ה לעצמאות מצד אחד ו/או מקום לעבוד בו, מסגרת תומכת.

כבעל ניסיון רב בהצגת תערוכות וכמנהל אמנותי של פרוייקטים והצגת אמנים מהשורה הראשונה, ברמה מחוזית באיזור השרון ובחיפה, מאפשר עמיקם בר גרמא באמצעות הסטודיו - גוונים בקו, לתת במה למשתתפי כיתת האמן, וללוות אותם להצלחה.

בכיתת אמן נתמחה בסגנונות ציור ורישום ברמה הגבוהה ביותר - ניתן לקבל קורסים ייעודיים ליחיד. וכאמור, נבצע הכנה לקראת השתתפות בתערוכות.

ראה עבודות יוצרים

החוג מוכר לגמול השתלמות

חוגים לציור ורישום

הרשמה לסטודיו M המושבות,טל' 054-4688707
כל הזכויות שמורות (c) לעמיקם בר גרמא, גוונים בקו
אנא קרא/י את תנאי השימוש